Commerce Webform Order (2.0.0-beta2) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Value
ur: قیمت

en: Currency
ur: کرنسی

en: new
ur: جدید

en: Bundle
ur: بنڈل
