Commerce Webform Order (3.0.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: new
ne: नयाँ

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Bundle
ne: पोका
