Commerce Webform Order (3.0.0-beta9) - en to fa translation catalogue (22 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Currency
fa: واحد پول

en: Quantity
fa: تعداد

en: new
fa: جدید

en: Edit
fa: ویرایش

en: Fields
fa: فیلدها

en: Amount
fa: مقدار

en: State
fa: وضعیت

en: Store
fa: فروشگاه

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Commerce
fa: تجارت

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Select
fa: انتخاب

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Order state
fa: وضعیت سفارش

en: Bundle
fa: بسته

en: Owner ID
fa: شناسه‌ی صاحب

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
fa: %type: @message در %function (خط %line از %file).

en: Order item type
fa: نوع اقلام سفارش
