Commerce Webpay.by Payment gateway (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: English
lt: Anglų

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Live
lt: Gyva

en: About
lt: Apie

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)
