Communication (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Summary
hy: Ամփոփում

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: From
hy: Ում կողմից

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Role
hy: Դեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Manage fields
hy: Կառավարել դաշտերը

en: Draft
hy: Սևագիր

en: Manage form display
hy: Կառավարե ձևի ցուցադրումը
