Communication (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Summary
he: תקציר

en: Add
he: הוספה

en: Format
he: פורמט

en: Notes
he: הערות

en: Event
he: אירוע

en: Continue
he: להמשיך

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Drupal
he: דרופל

en: Sender
he: שולח

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Details
he: פרטים

en: Address
he: כתובת

en: Send
he: שלח

en: Recipient
he: נמען

en: Events
he: אירועים

en: Configuration
he: הגדרות

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: Sent
he: נשלח

en: Operation
he: פעולה

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Key
he: מפתח

en: Reference
he: רפרנס

en: Style
he: סגנון

en: Complete
he: השלמה

en: Select
he: בחר

en: Manage fields
he: ניהול שדות

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Draft
he: טיוטה

en: An autocomplete text field.
he: שדה טקסט עם השלמה אוטומטית.

en: Manage form display
he: ניהול טופס העריכה
