Community Tasks (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Comments
lt: Komentarai

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Open
lt: Atvira

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Details
lt: Išsamiai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Tasks
lt: Užduotys
