Community Tasks (2.0.0-beta3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Comments
ur: تبصرے

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Open
ur: کھلا

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
