Community Tasks (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Comments
az: Şərhlər

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Created
az: Yaradıldı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Tasks
az: Tapşırıqlar

en: Post date
az: Yazı tarixi
