Community Tasks (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: Date
nl: Datum

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: My
nl: Mijn

en: Apply
nl: Toepassen

en: Tasks
nl: Taken

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Asc
nl: Oplopend
