Community Tasks (8.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Comments
ar: التعليقات

en: Advanced options
ar: الخيارات المتقدمة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Open
ar: مفتوح

en: Created
ar: الإنشاء

en: Details
ar: التفاصيل

en: State
ar: الحالة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Tasks
ar: المهام

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
