Community Tasks (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Comments
lt: Komentarai

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Created
lt: Sukurta

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Post date
lt: Įrašo data
