SCSS Compiler (2.0.0) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Value
ru: Значение

en: seconds
ru: секунд

en: Unit
ru: Единица измерения

en: Red
ru: Красный

en: points
ru: баллы

en: Green
ru: Зелёный

en: Blue
ru: Синий

en: Font family
ru: Семейство шрифтов

en: inches
ru: дюймов

en: centimeters
ru: сантиметров

en: pixels
ru: пикселей

en: degrees
ru: градусов

en: Font weight
ru: Плотность шрифта

en: @name field is required.
ru: Поле "@name" обязательно для заполнения.
