Component Builder (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Item
ro: Produs

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Region
ro: Regiune

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Component
ro: Componentă

en: Options
ro: Opţiuni

en: Created
ro: Creat

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Published
ro: Publicat

en: Items
ro: Articole

en: Table
ro: Tabel

en: Display title
ro: Afișează titlul

en: Template
ro: Șablon

en: published
ro: publicat

en: Changed
ro: Schimbat

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title şters.

en: not published
ro: nepublicat

en: Grid
ro: Grilă

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Properties
ro: Proprietăți

en: Config
ro: Configurație

en: Language settings
ro: Configurare limbă

en: Styles
ro: Stiluri

en: Weight.
ro: Greutate.

en: This text will be displayed on the <em>Add product</em> page.
ro: Acest text va fi afișat pe pagina <em>adăugați produs</em>.
