Component Builder (1.0.0) - en to az translation catalogue (30 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Component
az: Komponent

en: Components
az: Komponentlər

en: Options
az: Seçimlər

en: Created
az: Yaradıldı

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Items
az: Elementlər

en: Table
az: Cədvəl

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: Changed
az: Dəyişdi

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Grid
az: Cədvəl

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Properties
az: Xüsusiyyətlər

en: Language settings
az: Dil parametrləri

en: Styles
az: Üslublar
