Component Builder (3.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Slideshow
ca: Presentació

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Admin title
ca: Títol d'administració

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Region
ca: Regió

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Created
ca: Creat

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Published
ca: Publicat

en: Items
ca: Elements

en: Table
ca: Taula

en: Counter
ca: Comptador

en: Template
ca: Plantilla

en: published
ca: publicat

en: Feature
ca: Funcionalitat

en: Buttons
ca: Botons

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: not published
ca: no publicat

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Add field
ca: Afegeix camp

en: Grid
ca: Graella

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Related Content
ca: Contingut relacionat

en: Properties
ca: Propietats

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Config
ca: Configuració

en: Chart
ca: Taula

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: Alert
ca: Alerta
