Component Builder (3.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Slideshow
gu: સ્લાઇડ શો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Images
gu: છબીઓ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Language
gu: ભાષા

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Add field
gu: ક્ષેત્ર ઉમેરો

en: Page not found
gu: પ્રુષ્ઠ મળ્યું નહિ

en: Properties
gu: ગુણધર્મો

en: Alert
gu: ચેતવણી
