Component Builder (3.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Images
pl: Obrazki

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Item
pl: Element

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: Categories
pl: Kategorie

en: Download
pl: Pobierz

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Admin title
pl: Tytuł admina

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Component
pl: Komponent

en: Components
pl: Komponenty

en: Created
pl: Utworzono

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Published
pl: Opublikowane

en: Items
pl: Elementy

en: Table
pl: Tabela

en: Counter
pl: Licznik

en: Template
pl: Szablon

en: published
pl: opublikowany

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Carousel
pl: Karuzela

en: Changed
pl: Zmieniono

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: not published
pl: nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Grid
pl: Siatka

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Related Content
pl: Powiązana treść

en: Properties
pl: Właściwości

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Chart
pl: Wykres

en: Card
pl: Karta

en: Language settings
pl: Ustawienia językowe

en: Alert
pl: Ostrzeżenie

en: Entity Type
pl: Typ encji
