Component Builder (3.0.0) - en to da translation catalogue (51 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Item
da: Element

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Language
da: Sprog

en: Categories
da: Kategorier

en: Download
da: Hent

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Quote
da: Tilbud

en: Admin title
da: Administrationstitel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Preview
da: Gennemse

en: Save
da: Gem

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Component
da: Komponent

en: Components
da: Komponenter

en: Created
da: Oprettet

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Published
da: Udgivet

en: Items
da: Overskrifter

en: Table
da: Tabel

en: Counter
da: Tæller

en: Template
da: Skabelon

en: published
da: udgivet

en: Buttons
da: Knapper

en: Changed
da: Ændret

en: @type: deleted %title.
da: @type: %title slettet.

en: not published
da: ikke udgivet

en: Tabs
da: Faner

en: Add field
da: Tilføj felt

en: Grid
da: Gitter

en: Page not found
da: Side ikke fundet

en: Timeline
da: Tidslinje

en: Machine name
da: Internt navn

en: Related Content
da: Relateret indhold

en: Properties
da: Egenskaber

en: Config
da: Konfigurér

en: Card
da: Kort

en: Language settings
da: Sprogindstillinger

en: Alert
da: Advarsel
