Component Builder (3.0.0) - en to he translation catalogue (53 entries)

en: Slideshow
he: מצגת שקופיות

en: Title
he: כותרת

en: Images
he: תמונות

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Item
he: פריט

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Categories
he: קטגוריות

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Component
he: רכיב

en: Components
he: רכיבים

en: Created
he: נוצר

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Published
he: מפורסם

en: Items
he: פריטים

en: Table
he: טבלה

en: Counter
he: מונה

en: published
he: פורסם

en: Features
he: פיצ'רים

en: Feature
he: תכונה

en: Buttons
he: כפתורים

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Changed
he: השתנה

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: not published
he: לא פורסם

en: Tabs
he: לשוניות

en: Information
he: מידע

en: Add field
he: הוספת שדה

en: Grid
he: רשת

en: Page not found
he: הדף לא נמצא

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Properties
he: מאפיינים

en: Config
he: קונפיג

en: Card
he: קלף

en: Language settings
he: הגדרות שפה

en: Alert
he: אתרעה
