Component Builder (3.0.2) - en to nl translation catalogue (59 entries)

en: Slideshow
nl: Diavoorstelling

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Categories
nl: Categorieën

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Quote
nl: Citaat

en: Admin title
nl: Beheertitel

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Playlist
nl: Afspeellijst

en: Region
nl: Gebied

en: Display mode
nl: Weergavemodus

en: Component
nl: Besturingselement

en: Components
nl: Componenten

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Model
nl: Model/type

en: Table
nl: Tabel

en: Counter
nl: Teller

en: published
nl: gepubliceerd

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: @type: deleted %title.
nl: @type: %title verwijderd.

en: not published
nl: niet gepubliceerd

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Information
nl: Informatie

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Grid
nl: Raster

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Timeline
nl: Tijdlijn

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: Bundles
nl: Bundels

en: Config
nl: Instellen

en: Chart
nl: Grafiek

en: Card
nl: Kaart

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Language settings
nl: Taalinstellingen

en: Alert
nl: Alarm

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: This text will be displayed on the <em>Add product</em> page.
nl: Deze tekst wordt weergegeven op de pagina <em>Product toevoegen</em>.

en: The time when the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit gemaakt is.

en: The time when the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst bewerkt is.
