Component Builder (3.0.2) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Slideshow
ur: سلائڈ شو

en: Title
ur: عنوان

en: Images
ur: تصاویر

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Component
ur: جزو

en: Items
ur: سرخیاں

en: Page not found
ur: مطلوبہ صفحہ نہیں مل سکا
