Component Builder (3.0.3-rc1) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Item
ne: वस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Table
ne: तालिका

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Business Hours
ne: व्यापार घण्टा
