Component Builder (3.0.2) - en to sr translation catalogue (28 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај

en: Region
sr: Регион

en: Component
sr: Компонента

en: Created
sr: Направљено

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Footer
sr: Подножје

en: Template
sr: Шаблон

en: Changed
sr: Промењен

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: Language settings
sr: Подешавање језика
