Component Library (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Code
hy: Կոդ

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Bundle
hy: Փաթեթ
