Component Library (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Core
lt: Branduolys

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: Code
lt: Kodas

en: Override
lt: Perrašyti

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Template
lt: Šablonas

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Style
lt: Stilius

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Patterns
lt: Šablonai

en: Variants
lt: Variantai

en: Bundle
lt: Paketas

en: Library
lt: Biblioteka

en: Libraries
lt: Bibliotekos
