Component Library (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Tags
he: תגיות

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Core
he: ליבה

en: View
he: צפיה

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Code
he: קוד

en: Override
he: דריסה

en: Pattern
he: פורמט

en: Style
he: סגנון

en: Plugin
he: פלאגין

en: Duplicate
he: שכפול

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Variables
he: משתנים

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Patterns
he: דפוסים

en: Variants
he: וריאנטים

en: Bundle
he: חבילה

en: Styles
he: סגנונות

en: Add variant
he: הוספת וריאנט

en: Library
he: ספריה

en: Libraries
he: ספריות

en: Duplicate of @label
he: שכפול של @label
