Component Library (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Tags
az: Teqlər

en: Tag
az: Teq

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Core
az: Nüvə

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: Pattern
az: Nümunə

en: Style
az: Stil

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Bundle
az: Paket

en: Styles
az: Üslublar
