Computed Field (4.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Saved %label configuration.
az: %label konfiqurasiyası saxlanıldı.
