Computed Field (4.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Saved %label configuration.
ar: تم حفظ خيارات ضبط %label.
