Computed Field (4.0.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.

en: %field settings for %bundle
lt: %field nustatymai tipui - %bundle
