Computed Field (4.0.0-alpha7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు
