Conditional message (2.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Changed
gu: બદલ્યું
