Conditional message (2.0.0-rc1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Content types
id: Jenis konten

en: Overview
id: Sekilas

en: Edit
id: Sunting

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Conditions
id: Kondisi

en: Authored by
id: Ditulis oleh

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Changed
id: Berubah

en: User roles
id: Peran pengguna
