Conditional message (2.0.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Content types
ml: ഉള്ളടക്ക തരങ്ങൾ

en: Overview
ml: അവലോകനം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Authored by
ml: എഴുതിയത്
