Conditional message (8.x-1.0-alpha5) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Message
fa: پیغام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Top
fa: بالا

en: Paths
fa: مسیرها

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Bottom
fa: پایین

en: Published
fa: منتشر شده

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Target
fa: مقصد

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری
