Conditional message (8.x-1.0-alpha5) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Top
hi: ऊपर

en: Created
hi: निर्मित

en: Bottom
hi: तल

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Conditions
hi: शर्तें

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Changed
hi: बदल गया
