Conditional message (8.x-1.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Top
ne: माथि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक
