Conditional message (8.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
