Conditional message (8.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Conditions
ro: Condiții

en: Authored by
ro: Autor

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Font color
ro: Culoare font

en: Changed
ro: Schimbat

en: Target
ro: Ţintă

en: User roles
ro: Roluri utilizator
