Conditional message (8.x-1.0-beta4) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
