Conditional message (8.x-1.0-alpha5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ur: صارف مواجہ

en: Content types
ur: مواد کی اقسام

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام
