Config default image (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Default image
az: Defolt şəkil

en: Alternative text
az: Alternativ mətn

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
az: Başlıq atributu siçan şəklin üzərinə getdikdə alət ipucu kimi istifadə olunur.
