Config default image (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Image path
gl: Ruta da imaxe

en: Default image
gl: Imaxe predifinida

en: Alternative text
gl: Texto alternativo

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
gl: O atributo título usase como pequeno mensaxe emerxente cando o cursor pasa sobre a imaxe.

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a
