Config default image (8.x-2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
