Config Entity Revisions (8.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (50 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Explanation or submission guidelines
ca: Explicació o directrius de l'enviament

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Edit
ca: Edita

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Required
ca: Necessari

en: Name
ca: Nom

en: View
ca: Mostra

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Published
ca: Publicat

en: Title field label
ca: Etiqueta del camp títol

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: Configuration
ca: Configuració

en: Optional
ca: Opcional

en: Publishing options
ca: Opcions de publicació

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revision
ca: Revisió

en: Select different revisions to compare.
ca: Selecciona diferents revisions per comparar.

en: Changed
ca: Canviat

en: Default options
ca: Opcions predeterminades

en: Publish
ca: Publica

en: Save content type
ca: Desa el tipus de contingut

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Delete content type
ca: Elimina el tipus de contingut

en: Language settings
ca: Preferències lingüístiques

en: The content type %name has been updated.
ca: El tipus de contingut %name s'ha actualitzat.

en: The content type %name has been added.
ca: El tipus de contingut %name s'ha afegit.

en: Submission form settings
ca: Configuració del formulari d'enviament de dades

en: Added content type %name.
ca: Tipus de contingut %name afegit.

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Add content type
ca: Afegeix un tipus de contingut

en: Revert to earlier revision
ca: Canvia a una revisió anterior

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Preview before submitting
ca: Previsualitza abans d'enviar

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
ca: Aquest text es mostrarà a la part superior de la pàgina quan es creï o s'editi contingut d'aquest tipus.

en: Users with the <em>Administer content</em> permission will be able to override these options.
ca: Els usuaris amb el permís <em>Administra el contingut</em> poden sobreescriure aquestes opcions.

en: Author username and publish date will be displayed.
ca: Es mostrarà el nom d'usuari de l'autor i la data de publicació.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Edit %label content type
ca: Edita el tipus de contingut %label

en: Display author and date information
ca: Mostra la informació de l'autor i la data de publicació

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add content</em> page. This name must be unique.
ca: El nom llegible-per-humans d'aquest tipus de contingut. Aquest text es mostrarà com a part del llistat a la pàgina d'<em>Afegeix contingut</em>. Aquest nom ha de ser únic.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: This text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
ca: Aquest text es mostrarà a la pàgina d'<em>Afegeix nou contingut</em>.

en: Revisions are required.
ca: Les revisions són obligatòries.

en: Compare selected revisions
ca: Compara les revisions seleccionades
