Config Entity Revisions (8.x-1.3) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: List
te: జాబితా

en: Language
te: భాష

en: Edit
te: మార్చు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: Submissions
te: సమర్పణలు

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
