Config manual export and import (8.x-1.2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Type
hy: Տեսակ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Search
hy: Որոնել

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Dependencies
hy: Կախվածություններ
