Config manual export and import (8.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Dependencies
ar: المتطلبات
