Config manual export and import (8.x-1.8) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Search
nl: Zoeken

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Path location
nl: Padlocatie

en: Folder
nl: Map

en: Config
nl: Instellen

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: No items found
nl: Geen zoekresultaten

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Completed @current of @total.
nl: @current van @total gereed.
